Cześć Medyku!

Weź udział w konkursie i wygraj nagrody

Użyj swojej wyobraźni i odpowiedz na pytanie konkursowe. Autorzy 3 najlepszych odpowiedzi wygrają wyjątkowe prezenty. Więcej informacji o nagrodach i zasadach znajdziesz pod formularzem konkursowym.

Odpowiedz na pytanie
Diagnostic medical imaging with RSQ AI.
Pytanie konkursowe
Wyobraź sobie, że w ramach prezentu świątecznego możesz otrzymać coś wyjątkowego, co odmieniłoby Twoją codzienną pracę z pacjentami.
Co by to było?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka RSQ Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. 27 Grudnia 3, 61-737 Poznań, NIP: 7831749566). Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą mailową.
Twoje dane będziemy przetwarzać  wyłącznie do tego celu i tylko do momentu wycofania zgody, którą możesz wycofać w każdym czasie bez żadnego uzasadnienia, przesyłając do nas e-maila na adres support@rsqtechnologies.com. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane mogą być ujawnione podmiotom świadczącym dla nas usługi (np. hostingodawca, podmioty dostarczające nam narzędzia IT). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w regulaminie konkursu. 
Pytania dotyczące ochrony prywatności można kierować do Inspektora Ochrony Danych na adres: iod@rsqtechnologies.com.

Konkurs trwa od 06.12.2022 do 20.12.2022 roku
Dziękujemy za Twoją odpowiedź :)
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 23.12.2022r.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zwycięzcy konkursu:
I Miejsce - Bartłomiej Rakowski
II Miejsce - Krystian Kowalski
III Miejsce - Anna Dudek

Wybór był bardzo trudny, dlatego wyróżniliśmy więcej uczestników konkursu za bardzo kreatywne pomysły. Już niedługo nagrody wpadną na Waszą skrzynkę mailową.

Dziękujemy za udział w zabawie!
Życzymy Wesołych Świąt!

Co można wygrać?

I Miejsce

Karta podarunkowa do Allegro o wartości 500 zł oraz 2 miesiące darmowego dostępu do aplikacji RSQ Physio lub RSQ Doctor.

II Miejsce

Karta podarunkowa do Allegro o wartości 250 zł oraz 2 miesiące darmowego dostępu do aplikacji RSQ Physio lub RSQ Doctor.

III Miejsce

Karta podarunkowa do Allegro o wartości 150 zł oraz 2 miesiące darmowego dostępu do aplikacji RSQ Physio lub RSQ Doctor.

Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców najpóźniej do dnia 23.12.2022r.
Po potwierdzeniu chęci przyjęcia nagrody i wyborze aplikacji RSQ Physio lub RSQ Doctor, w terminie 7 dni zwycięzcy otrzymają nagrody przekazane mailowo w formie kodów. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj LINK.